РФ постачатиме кокс безпосередньо на Донбас - ЗМІ

Росія хоче постачати коксівне вугілля прямо на Донбас

Підприємствам українських олігархів загрожує націоналізація.

Влада Росії вирішила безпосередньо постачати самопроголошеним ДНР і ЛНР коксівне вугілля, необхідне для металургійних підприємств. Про це пише газета Взгляд з посиланням на джерело в російському енергетичному секторі.
За інформацією видання, таке рішення прийняте через проблеми, які стали відчувати заводи, розташовані в ДНР і ЛНР. Їхня робота порушилася у зв'язку із зупинкою постачань російського коксівного вугілля, яке транспортувалося через контрольовані Києвом території. Зараз це неможливо через блокаду залізничного сполучення між Україною і "республіками".
 
"У зв'язку з цим у Москві ухвалено рішення в таких умовах, створених Києвом, здійснювати поставки коксівного вугілля на Донбас безпосередньо", - сказало джерело.
 
При цьому уточнюється, що розрахуватися з Росією за поставлене безпосередньо вугілля підприємства не зможуть, оскільки вони, як і раніше, контролюються українськими олігархами, і тому всі розрахунки проходять через Київ.
 
"Таким чином, сам Порошенко й іже з ним дають Донбасу сигнал до націоналізації підприємств. Вони просто не залишають донецьким і луганським підприємствам іншого виходу", - пояснило джерело, близьке до керівництва "республік".
 
Як повідомляють ЗМІ, сьогодні глава ДНР Олександр Захарченко заявив, що Єнакіївський метзавод може відновити роботу без участі України. Як відомо, це підприємство належить українському бізнесменові Рінату Ахметову.
 
У свою чергу в штабі торгової блокади Донбасу повідомили, що за 28 днів активісти заблокували майже 70 тисяч вагонів з різними вантажами.

Related

Економіка 5733037046814009986

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item