Безсмертний розповів, чого чекати від зустрічі Порошенка з віце-президентом СШАЗустріч президента Петра Порошенка з віце-президентом США Майком Пенсом під час Мюнхенської конференції не матиме практичного значення для України.
Таку думку висловив екс-представник України в Тристоронній контактній групі у Мінську Роман Безсмертний.
"Це свого роду протокольно-прощальна зустріч. Коли про неї йшла мова, навіть не згадували про дорожню карту реалізації Мінських домовленостей і роботи підгрупи. Швидше за все, сторони залишаться на своїх позиціях, зафіксують необхідність подальшого діалогу, погодять необхідність заповнювати паузи", - спрогнозував Безсмертний.
Він наголосив на важливості вийти на певний формат стосунків з Вашингтоном.
"Якби змогли домовитися про угоду про особливе партнерство, а потім із цієї позиції атакувати нормандську четвірку, Мінський процес, тоді можна було б сподіватися на якісь результати", - наголосив Безсмертний.
Якщо формат відносин залишиться невідформатованим, то пауза затягнеться до завершення виборчих кампаній у Франції та Німеччині.
"Паузу треба заповнювати зміцненням обороноздатності, побудовою економіки та вкласти максимум зусиль на єднання суспільства та влади", - додав дипломат.

Related

Політика 8429144039720817894

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item