Клімкін розкритикував Австрію за підхід до санкцій

Міністр закордонних справ Павло Клімкін

На думку Клімкіна, санкції - одна з двох причин, з яких Росія не набагато ближче підступилася до кордонів ЄС.

 
Міністр закордонних справ Павло Клімкін не бачить сенсу в покроковому знятті санкцій із Росії, запропонованому міністром закордонних справ Австрії, який зараз головує в ОБСЄ, Себастіаном Курцем.

"Я сенсу не бачу. Росія наполягає на тому, що вона не є ніякою стороною конфлікту, не демонструє ніякого каяття чи готовності виправити те, що вона накоїла. Тобто ми хочемо підсолодити Росії те, про що вона навіть не хоче слухати. Ми робимо крок назустріч тому, хто продовжує наполягати на своєму праві перекроювати кордони Європи і на свій розсуд нападати на своїх сусідів. Ми ніби хочемо стимулювати злочинця, щоб той цього року вбив менше, ніж минулого. Хіба це не збочена логіка?", - Заявив міністр в інтерв'ю австрійському журналу "Профіль", повідомляє прес-служба МЗС.
 
На думку міністра, правильною логікою було б змусити злочинця повернутися до основ міжнародного права і виправити свої злочини. Тільки потім можна було б міркувати про пом'якшення покарання.
 
Клімкін також висловив думку, що санкції ЄС є однією з двох причин, з яких Росія "не набагато ближче підступилася до кордонів Євросоюзу".
 
"Перша причина - це готовність України оборонятися. Друга - це відчуття того, що будь-яке порушення міжнародного права буде мати фінансові наслідки", - сказав він.
 
Нагадаємо, в січні Курц назвав серед планів Відня на чолі ОБСЄ лобіювання послаблення санкцій проти Росії "крок за кроком" в обмін на "позитивний розвиток подій на місці".

Related

Політика 8123677411525072650

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item