Крим додали до пріоритетів на зустрічах ООН

Рада Європейського Союзу включила питання порушення прав людини в анексованому Криму та на сході України в документ щодо пріоритетів ЄС на зустрічах Організації Об'єднаних Націй з прав людини 2017 року.
Про це повідомляється на сайті Ради ЄС.
"ЄС продовжуватиме брати активну участь у Раді ООН з прав людини і третьому комітеті Генеральної Асамблеї ООН для захисту прав людини", - йдеться на сайті Ради ЄС.
У документі сказано, що ЄС не визнає і продовжує засуджувати незаконну анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією.
"У світлі глибокого занепокоєння ситуацією з правами людини на Кримському півострові та серйозними порушеннями прав людини і зловживаннями, пов'язаними з конфліктом на сході Україні, ЄС і надалі підтримуватиме ініціативи України для вирішення цих питань в рамках Ради ООН з прав людини та Генеральної Асамблеї, а також надаватиме повну підтримку моніторинговій місії ООН з прав людини в Україні", - йдеться у повідомленні.
Анексія Криму розпочалась 20 лютого 2014 року. Керували окупацією півострова міністр оборони РФ Сергію Шойгу і помічник Володимира Путіна Владислав Сурков.

Related

Події у світі 4675009463800546778

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item