Росіянин в Одесі та Києві організував потужні нарколабораторії


Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність масштабних нарколабораторій, організованої громадянином Російської Федерації.


Як передають у прес-службі Служби безпеки України повідомили про виявлення правоохоронцями підпільного виготовлялення наркоділками препарату "метадон" та налагодили розгалужену мережу його збуту на території Київської та Одеської областей. У рамках кримінального провадження співробітники спецслужби провели низку обшуків за місцем проживання учасників угруповання у Києві, Київській та Одеській областях.
Оперативники СБ України виявили підпільну нарколабораторію в орендованому приватному будинку на Одещині, яка була оснащена обладнанням для повного циклу виробництва метадону. Правоохоронці вилучили майже дванадцять кілограмів готового наркотику, шістдесят шість кілограмів прекурсорів, понад п'ятсот літрів хімічних сполук і реактивів, які використовуються для виготовлення наркотику.
За висновками експертів, вартість вилученого метадону на "чорному ринку" становить майже тридцять мільйонів гривень.
Під час обшуку у Києві за місцем проживання організатора наркобізнесу правоохоронці також вилучили два бойових пістолети, понад двісті патронів до них та три глушники. Відкрито кримінальне провадження за ст. 263 Кримінального кодексу України. Громадянина Росії та його спільника затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.


Related

Суспільство 6751100645972531118

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item