Україна й США ведуть переговори про постачання вугілля - КропачовУкраїна і США почали переговори щодо альтернативи постачання вугілля з окупованих територій.
Про це в коментарі NewsOne сказав експерт з енергоринку Віталій Кропачов, який бере участь в переговорах.
Він зазначив, що проведені зустрічі з керівниками Міністерства енергетики США, після яких було прийнято рішення створити робочу групу, яка запропонує альтернативні варіанти.
"Обговорювався варіант американського вугілля з тривалим контрактом з дисконтом, щоб ця ціна задовольняла українських споживачів і генеруючі компанії як приватні, так і державні... Це може бути поставка з Річард Бей південноафриканського. Сьогодні були запропоновані різні можливості цінового діапазону для нашої країни", - сказав Кропачов.
Експерт додав, що мова йшла про антрацитної групи, оскільки вугілля марки Г (газова група, яка видобувається на підконтрольній території Україні) на даний момент вистачає.
Карпачов підкреслив що в робочу групу з американської сторони увійдуть ті люди, які в 2014 році працювали в енергетичній галузі України.
"З нашої сторони на рівні міністерства будуть як приватні структури, які працюють в галузі енергетики, так і керівники генерацій", - підкреслив експерт.
Член Наглядової ради Інституту Енергетична стратегій Юрій Корольчук прокоментував ймовірність віялових відключень електрики у зв'язку із блокуванням залізничних складів з вугіллям на лінії розмежування. "Віялових відключень електроенергії, я сподіваюся, не буде, але цього виключати не можна. Ми не знаємо, яка буде погода", - сказав він.

Related

Економіка 2694357611262348473

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item