Коли з Майдану раз і назавжди виженуть провокаторів "скоропадських"Спроби спаплюжити дні пам'яті про героїчні і трагічні події Революції гідності мають бути жорстко припинені.

Напередодні третьої річниці розстрілу Небесної сотні представники "п'ятої колони" максимально активізували свою діяльність. Особливо це добре видно по соцмережах, які буквально накрило цілеспрямованою хвилею істерії та закликів до акцій прямої дії. Тут варто відзначити ефективну роботу Служби безпеки України, яка розкрила цілу мережу груп, організовану росіянами для розхитування ситуації.

Йдеться про такі групи у Facebook, Вконтакте та Живому журналі як "Патріоти України", "Українська революція", "Всі на Майдан", "Продовження Революції Гідності", "Майдан 3", "Ми патріоти України". При чому, в деяких групах кількість зареєстрованих учасників сягала 80 тисяч.
"Всі ці соцмережі адмініструються з території Росії саме цією особою", - повідомив керівник апарату СБУ Олександр Ткачук. "Пробивши" IP-адресу, співробітники спецслужби дізналися, що вся робота проводилася з Москви громадянином РФ Сергієм Жуком, який брав участь у теругрупованні "ДНР" під позивним "Москва". Із залученням цього росіянина були створені профілі вигаданих осіб у соцмережах: Микола Гайдук та Степан Мазура – буцімто стовідсоткових українських патріотів, які закликали до акцій в центрі Києва з ціллю повалення влади.
Утім, схоже, ця показова історія, а також публічні попередження з боку правоохоронних органів щодо запланованих провокацій 18-20 лютого на Майдані не особливо зупиняють відверто сумнівних персонажів, які комфортно розкачують ситуацію, сидячи в Києві. Причому, ця діяльність відбувається під прикриттям буцімто проукраїнських політичних сил. Яскравий приклад: нещодавня публікація у Facebook так званого "прес-секретаря" Правого сектору" Артема Скоропадського, який, до речі, є громадянином Російської Федерації, про нібито розквартирування під Києвом армійців. "Під акції 19-22-го до Києва і околиць звозять армію на той випадок, якщо почнуться масові зіткнення протестуючих і поліції. Поліція, ясна річ, з можливими бунтами не впорається, тому є наказ везти військових. Причому елітні, воюючі бригади, типу 72-й, залишаються на місцях дислокації, а в Київ везуть всякий п'яний набрід з числа контрактників 53-й і 28-й бригад, які при нагоді повинні будуть стріляти по учасниках акції та захищати АП", - написав він у Facebook.
Це – відверта провокація, розрахована на те, щоб підстьобнути соцмережі. І на це повинна оперативно реагувати СБУ. Варто зазначити, що Скоропадський, який раніше був журналістом "Комерсант-Україна", за часів Майдану влився у структуру "Правого сектору". Пізніше склалася забавна ситуація, коли у структурі Дмитра Яроша після втечі Януковича двома уповноваженими спікерами "Правого сектору" виявилися Скоропадський та Борислав Береза, який пізніше став народним депутатом. Зараз усі найбільш гучні заяви від імені "ПС" робить саме Скоропадський.
Хто ще спробує скористатися ситуацією? Наразі тільки офіційно у КМДА зареєстровано близько 15 акцій. Зокрема, у ЗМІ широко розійшовся анонс "стотисячної акції" батальйону ОУН Миколи Коханівського. Пізніше голова ОУН Богдан Червак спростував проведення подібної акції.
У будь-якому випадку, третя речниця трагічних подій на Майдані очікується переповненою провокацій. Тому було б дуже добре, якби СБУ жорстко поставила крапку на діяльності різного роду провокаторів. Тим паче зробити це буде не так складно: всі вони протягом найближчих трьох днів качатимуть ситуацію в центрі Києва.

Related

Суспільство 6601330535934576362

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item