Ескалацію біля Авдіївки розпочали свідомо - Хуг

Заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг

Заступник голови СММ ОБСЄ вважає, що в місті може розпочатися гуманітарна та екологічна катастрофа.

Ескалація ситуації на Донбасі в районі Авдіївки була спонтанною. Про це заявив заступник голови спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ Олександр Хуг під час включення по Skype з Донецької фільтрувальної станції, де він сьогодні перебуває з інспекцією.
"Ця ескалація виникла не спонтанно. Десь певні особи свідомо вирішили почати її", - сказав Хуг і "ці особи повинні повністю змінити курс".
Він застеріг, що ситуація може вийти з-під контролю і в Авдіївці "розпочнеться справжня гуманітарна та екологічна катастрофа".
Хуг наголосив, що як військові, так і цивільні особи, яким доручено прийняття важливих рішень, повинні припинити бойові дії в районі Авдіївки, відвести озброєння з цієї ділянки, припинити просування сил вперед і збільшити дистанцію між відповідними позиціями.
Заступник голови СММ ОБСЄ закликав забезпечити безпечний доступ для ремонтних бригад і припинити перешкоджати роботі спостерігачів місії.
Як повідомляють ЗМІ, напередодні стало відомо, що Олександр Хуг відвідає Авдіївку разом зі спостерігачами ОБСЄ. Він оцінить ситуацію з безпекою і те, як впливає загострення конфлікту на життя цивільного населення.
Нагадаємо, раніше ОБСЄ підтвердила, що в Авдіївці знаходяться танки.

Related

Події в Україні 392591377667977036

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item