Офіцери-прикордонники завершили навчання в Хмельницькій академії


Сьогодні у конференц-залі Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького відбувся черговий випуск офіцерів-прикордонників.
126 офіцерів-прикордонників завершили навчання у Національній академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького.
З навчального закладу випускаються 50 слухачів Магістрів, а 76 - військовослужбовців за контрактом, які навчалися за державним замовленням та отримали дипломи бакалаврського рівня.
Перший заступник Глави Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Василь Серватюк разом з ректором академії Олегом Шинкаруком вручили випускникам академії магістерські та бакалаврські дипломи. Деяких військових відзначили відомчими відзнаками.
За словами Василя Серватюка, понад 10 тисяч випускників Академії займають відповідальні та ключові посади у прикордонному відомстві.
"Близько 4300 офіцерів-випускників Академії виконували бойові завдання у зоні проведення АТО, як у складі підрозділів ДПСУ, так і інших силових відомств. 38 відзначено державними нагородами та понад 3,5 тис. відомчими", - додає Василь Серватюк.
Підрозділи кордону посилять офіцери, які навчалися на факультеті підготовки керівних кадрів, факультетах охорони та захисту державного кордону, правоохоронної діяльності, іноземних мов та гуманітарних дисциплін, а також інженерно-технічному факультеті.

Під час урочистостей перший заступник Глави Держприкордонслужби вручив випускникам академії магістерські дипломи та дипломи бакалавра, а також відзначив окремих військовослужбовців відомчими відзнаками.


Related

Суспільство 7350752730706042961

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item