500 тонн коробок з невідомим вмістом: На Донбас вторгся черговий "гумконвой" з РФ (відео)


Росіяни, як зазвичай, стверджують, що у складі вантажу доставляють продукти харчування.
Сьогодні, 16 березня в Україну вторгся черговий - 62-й - російський "гуманітарний конвой". Складається він, за заявою Міністерства з надзвичайних ситуацій Російської Федерації, з 40 вантажних автомобілів і везе на Донбас 500 тонн вантажу.
"У складі колони 40 автомобілів, завантажених гуманітарними вантажами загальною вагою понад 500 тонн. У складі вантажу продукти харчування", - заявили у відомстві.

Дана колона на кордоні розділилася на дві частини. Одна з них попрямувала на пункт пропуску "Матвєєв Курган", друга - "Донецьк". Далі вони пішли до Луганської та Донецької області.
"Автомобілі МНС Росії доставили для жителів Донбасу продуктові набори. Далі вони будуть розподілені відповідними організаціями по соціально значимих об'єктах Донецької і Луганської областей" - обіцяють росіяни.

Як відомо, 61-й "гуманітарний конвой" Російська Федерація направила на Донбас 28 лютого. Складався він з 25 вантажних авто, які привезли, нібито, набори дитячого харчування.
А 60 "гумконвой" з РФ вторгся в Україну 21 лютого. У його складі, крім вантажних авто, перебував спеціалізований автомобіль радіаційної, хімічної і бактеріологічної безпеки.

Related

Події в Україні 1977801842719417533

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item