Суд в Гаазі: Україна оприлюднить листування з Росією від початку війни


Український МЗС ухвалив рішення передати в Міжнародний суд ООН все дипломатичні ноти, надіслані російській стороні після початку агресії РФ. 
Про це повідомив у виступі в Гаазі один з адвокатів української сторони, американський юрист Давід Зіонц, передає Українська правда.
За його словами, Україна вирішила передати це листування, яке не є публічним, через неправдиві звинувачення з боку РФ про те, що Україна не надавала РФ конкретних претензій.
Нагадаємо, представник РФ під час розгляду судом у Гаазі позову України проти РФ заявив, що терористи ОРДЛО, яких Кремль регулярно забезпечує своєю зброєю, знайшли її нібито в шахтах Донбасу.
6 березня в Гаазі (Нідерланди) почалися слухання за позовом України проти Росії про відповідальність за вчинення актів тероризму та дискримінації.
Позов був поданий 16 січня 2017 в Міжнародний Суд ООН з метою залучення Російської Федерації до відповідальності за підтримку тероризму на сході України і дискримінацію етнічних українців і кримських татар в окупованому Криму.
Засідання з питань запобіжних заходів триватимуть 4 дні - з 6 по 9 березня. 6 березня свою позицію представила Україна, 7 представить Росія, 8 і 9 березня Україна і Росія будуть представляти зауваження на позиції один одного.
Україну в суді представляє заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, а також американський професор Гарольд Гонджу Коу і Марні Чик, партнер юридичної компанії Ковінгтон, що має контракт з Україною на представлення інтересів Києва в міжнародних судах.

Related

Події у світі 6288926450748668412

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item