В СБУ зробили заяву про заборону в'їзду Самойлової


Голова Служби безпеки Василь Грицак зробив заяву про заборону виступу конкурсантки від Росії на Євробаченні-2017.
Про це повідомляє espreso.tv.
"СБУ ще не ухвалила рішення щодо заборони в'їзду на територію України співачки Юлії Самойлової — представника Росії на Євробаченні. Ми надамо свій висновок. Та спершу хотілося б побачити реакцію організаторів конкурсу. Вважаю, що закон єдиний для всіх. В тому числі й для співачки з інвалідністю, яка виступала в анексованому Криму. Якщо Самойлова справді перетнула кордон окупованої території — це означає, що вона скоїла адміністративне правопорушення. Це підстава для того, щоб закрити в'їзд", - сказав Василь Грицак.
"Оперативні джерела з Росії повідомляють, що на національному етапі конкурсу були й інші співаки з не гіршими вокальними даними. Але там чомусь вирішили обрати саме такого представника — який має фізичні вади. Це спосіб створити тут провокацію. І подивитися на нашу реакцію", - додав він
Росія відправляє на співочий конкурс Євробачення-2017 до Києва співачку 27-річну Юлію Самойлову. Вона виконає композицію Flame Is Burning. Самойлова відкривала Паралімпійські ігри-2014. Стала фіналісткою третього сезону пісенного проекту Алли Пугачової "Фактор А". Дівчина з дитинства має першу групу інвалідності. Після невдалого щеплення від поліомієліту пересувається на інвалідному візку.

Related

Гаряча новина 1513298895762983979

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item