Літаки США провели радіаційну розвідку біля російських кордонів

Boeing WC-135

Моніторингові польоти були проведені у зв'язку з даними про вміст радіоактивного йоду-131 в атмосфері низки європейських країн.

Два літаки ВПС США провели в середу радіаційну і радіотехнічну розвідку поблизу російських кордонів на Балтиці в зв'язку з інформацією про підвищений вміст радіоактивного йоду-131 в атмосфері низки європейських країн, свідчать дані західних порталів, які відстежують польоти військової авіації, передає Інтерфакс-Україна.
Американський літак WC-135C з бортовим номером 62-3582 і позивним BING88, призначений для виявлення слідів випробувань ядерної зброї або витоку радіації, який вилетів з авіабази Мілденхолл у Великобританії, провів багатогодинний моніторинговий політ біля північно-західних кордонів Росії в прибалтійському регіоні.
Також в розвідоперації був задіяний літак радіотехнічної розвідки ВПС США RC-135W з бортовим номером 62-4138 і позивним ABILO87, який також вилетів з авіабази Мілденхолл.
Він проводив радіотехнічну розвідку, зокрема, біля узбережжя Калінінградської області, а також Псковської області, де в середу розпочалися великі навчання повітряно-десантних військ Росії і Білорусії.
Як повідомляють ЗМІ, США перекинули розвідувальний літак Boeing WC-135C до Британії після публікацій про сплеск радіації в Європі.

Related

Події у світі 8927719248308560269

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item