В ОБСЄ заявили про ритуальні машини на кордоні

В ОБСЄ заявили про вантаж-200 на кордоні

Похоронні фургони перетинали кордон України з Росією.

 
У місії ОБСЄ, яка базується на російських прикордонних пунктах пропуску Гуково і Донецьк у Ростовській області РФ, заявили про перетин українсько-російського кордону похоронними фургонами. Про це йдеться в тижневому звіті місії за період з 22 до 28 лютого.
 
"Протягом підзвітного періоду спостережна місія бачила дві швидкі, які перетинали кордон між Російською Федерацією і Україною, і два похоронних фургони", - заявили в місії.
 
Як повідомляють в ОБСЄ, перша машина швидкої допомоги з'явилася 27 лютого на прикордонному пункті пропуску Донецьк, перетинувши кордон до України о 05:04 і повернувшись у РФ о 07:36. Швидка мала російські номерні знаки. Спостерігачі місії не змогли перевірити, чи були всередині пацієнти.
 
Ще одна швидка була помічена 27 лютого на прикордонному пункті пропуску Гуково, вона заїхала в Україну о 19:07. Місія ОБСЄ не змогла визначити номерні знаки через неоглядову видимість, а також не змогла дізнатися, чи були там пацієнти.
 
Перший похоронний фургон був помічений 22 лютого на пункті Донецьк, він перетнув кордон з РФ в Україну о 16:00. Другий фургон був помічений 27 лютого на пункті Гуково. Транспортний засіб мав українські номерні знаки і перетнув кордон в Україну о 16:35. На фургоні був напис "Реквієм" російською мовою.
 
Нагадаємо, раніше в ОБСЄ заявили, що побоюються нового спалаху насильства на Донбасі.

Related

Гаряча новина 9220368103964240684

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item