Польща про Крим: "Це сіра зона безправ'я в центрі Європи"


Росія повинна припинити окупацію Криму. Це головна умова для розв'язання російського-українського конфлікту. Відсутність можливості для ООН, ОБСЄ чи Ради Європи бути присутніми у Криму призвела до появи "сірої зони безправ'я" у центрі Європи.
Про це йдеться в заяві МЗС Польщі з нагоди третьої річниці окупації Криму Росією, повідомляє Укрінформ.
"Польща не визнає анексію Криму і незмінно підтримує територіальну цілісність України у кордонах, визнаних міжнародним правом", - поінформувало польське зовнішньополітичне відомство.
МЗС наголосило, що Польща разом з усією міжнародною спільнотою закликає Росію припинити окупацію Криму.
"Це необхідний елемент тривалого, мирного врегулювання російсько-українського конфлікту. До цього часу ми підтримуємо збереження санкцій, накладених Євросоюзом, США, Канадою й іншими країнами у відповідь на нелегальні російські дії", - говориться у заяві.
"Ми засуджуємо переслідування, які Росія здійснює у Криму з метою придушення усілякого опору і зміцнення позиції окупаційної влади. З таким же занепокоєнням ми спостерігаємо за поступовою мілітаризацією півострова. Це не лише безпосередньо загрожує країнам басейну Чорного моря, але й сприяє дестабілізації усієї Центрально-Східної Європи", - наголошує МЗС Польщі.
Росія анексувала Крим, виправдовуючи це незаконним референдумом, який пройшов навесні 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу.

Related

Політика 1238778482368796426

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item