Порошенко: Блокада знищила Україну на Донбасі

Порошенко розкритикував наслідки блокади

Блокада привела до втрати підприємств в ЛДНР, які можна було використовувати як плацдарм при поверненні регіону, заявив він.

Президент Петро Порошенко заявив, що блокада Донбасу призвела до захоплення сепаратистами українських підприємств в ДНР і ЛНР, які планувалося використовувати як плацдарм в процесі повернення територій.

"Це знищило Україну на Донбасі, це дуже небезпечна стратегія і небезпечні дії", - сказав глава держави в інтерв'ю українським телеканалам.
Він зазначив, що українські підприємства в "республіках" були єдиними місцями, де сплачувалися податки і "люди, які працювали на великих українських підприємствах - на окупованих територіях, але під українською юрисдикцією - чітко розуміли, що це Україна".
"Це були такі острівці України. Якір, на якому ця територія трималася за Україну. І, безумовно, ми збиралися використовувати їх при реінтеграції, при поверненні України на Донбас і повернення Донбасу в Українe. Це були базові плацдарми", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні, на 59-й день блокади Донбасу влада вирішила її підтримати і офіційно заборонила вантажоперевезення в ДНР і ЛНР. Це рішення пояснювалося конфіскацією українських підприємств в "республіках".

Related

Політика 512786776070986939

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item