Порошенко: Усьому світу треба нагадати, що Україна - машинобудівна держава


Президент Петро Порошенко вважає, що про повноцінне відновлення машинибудування в Україні має знати світ, адже Україна давно має репутацію потужної індустріальної держави, що треба підтвердити реальним виробництвом.

Про це він заявив під час відвідання Харківського тракторного заводу.
"Україна є машинобудівна держава, і про це час нагадати усьому світу, під час закордонних поїздок я постійно наголошую, що потрібно повертатись на старі ринки і завойовувати нові, адже зростання виробництва приводить до зростання доходів українців", - сказав Порошенко.
Він також додав, що важливою частиною загального відновлення машинобудування в Україні є стимулювання вітчизняного сільськогосподарського машинобудування.
"Ми виділили на компенсацію вартості тракторів селянам 600 млн гривень, на кожну заявку це 20% від вартості трактора вітчизняного, треба поширювати принцип "купуйте українське" - це підтримка виробників наших, підтримка державою теж", - додав президент.
Нагадаємо, у грудні 2016 року очільник уряду Володимир Гройсман заявив, що 2017 році Україні будуть вироблятися десятки тисяч тракторів.

Related

Економіка 1561176345711230735

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item