"Якщо Насірова відпустять – намагатиметься втекти з країни"


Адвокати Романа Насірова подаватимуть апеляцію. Якщо суд її відхилить – відсторонений глава ДФС заплатить заставу. Потім намагатиметься втекти з країни.
Про це розповів політолог Гліб Канєвський.
"Якщо Насірова відпустять – тікатиме з країни. Туди, де має громадянство. Таким чином намагатиметься уникнути спілкування з нашими правоохоронцями. Тоді результати справи буде важко передбачуваними. Вона затягнеться не на один рік. Правоохоронці мають його втримати в межах держави. Насіров є свідком і вагомою ланкою у справі Онищенка. Може дати конкретні свідчення на кого працював депутат-втікач".
Найближчим часом, адвокати намагатимуться виграти апеляцію, вважає експерт:
"Нас очікує історичний судовий процес. Найближчим часом Насіров не платитиме заставу в 100 мільйонів гривень. Його адвокати вибрали тактику апеляції. Намагатимуться розвалити докази Антикорупційної прокуратури. Якщо апеляція не вдасться, то Насіров заплатить заставу. Для нього це посильна сума".
7 березня Солом'янський райсуд Києва ухвалив запобіжний захід Насірову як арешт на 60 діб з можливістю внесення 100 млн грн застави. Адвокатська група, яка веде захист, оскаржує застосування запобіжного заходу.

Related

Політика 7845446787874882493

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item