В Україні відкрили передовий тренувальний центр військових вертолітників


Творці центру запевняють, що він є унікальним не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Науково-виробниче об'єднання "Авіа" у співпраці з держконцерном Укрспецекспорт відкрили передовий центр для тренування пілотів і екіпажів вертольотів, повідомляє прес-служба Укроборонпрому, у який входить Укрспецекспорт.
У центрі можуть проходити підготовку пілоти й екіпажі вертольотів Мі-8МТВ, Мі-17В5, Мі-171Ш, Мі-24 повітряних сил і армійської авіації Збройних сил України та інших зацікавлених силових структур.

"Тренувальний комплекс містить новітні досягнення у сфері підготовки пілотів, а його осердям став сучасний тренажер високого рівня за FFS - level D за міжнародною сертифікацією. Поєднання сучасних технологій і типу вертольота робить його унікальним не тільки в Україні, а й в усьому світі. Завдяки цьому вдається зі 100-відсотковою точністю передати всі аспекти реального польоту, поведінку машини за різних умов і під час різних льотних ситуацій", - йдеться в повідомленні.
Можливості комплексу дозволяють пілотам удосконалювати свої навички, відпрацьовувати техніку за складних погодних умов, доводити до автоматизму дії в аварійних ситуаціях, отримувати навички польоту в окулярах нічного бачення, а також вдосконалювати вміння застосовувати озброєння і користуватись сучасними елементами захисту від засобів протиповітряної оборони противника.
"Спеціально для Міноборони України вже розроблені близько 20 програм підготовки льотного складу на вертольотах Мі: від навчання курсантів до відточування льотних навичок професійними пілотами з великим досвідом", - заявив заступник генерального директора з авіабудування і виробництва Укроборонпрому Володимир Коробов.
Зараз розробники нового центру вже очікують від Міноборони рішення щодо залучення його потужностей до програми підготовки українських льотчиків.

Related

Події в Україні 7118171375927437231

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item