СБУ: На Закарпатті викрита агентурна мережа Росії


Спецслужба розпочала досудове розслідування щодо громадянина РФ.


Служба безпеки України викрила агентурну мережу російських спецслужб на Закарпатті, яка займалася вербуванням людей для участі в проплачених мітингах. Про це повідомляє прес-служба відомства.
"Співробітники СБУ викрили агентурну мережу російських спецслужб, організатори якої в Росії вербували закарпатських працівників для участі в проплачених акціях. Правоохоронці з'ясували, що в Москві під прикриттям громадської організації російські спецслужби вербували жителів Закарпаття", - йдеться в повідомленні.
 
За даними СБУ, під час своєрідних семінарів і конференцій куратори відпрацьовували із жителями регіону завдання, зокрема проведення агітації на підтримку автономізації Закарпатській області.
 
Також повідомляється, що СБУ задокументувала діяльність громадянина Росії, який є колишнім співробітником спецслужб РФ.
 
"Він завербував кількох жителів Закарпаття, які за гроші погодилися взяти участь у перекритті в регіоні доріг, провести протестні акції проти мобілізації і мітинги на підтримку автономізації області, створення фейкової республіки Підкарпатська Русь", - повідомляє СБУ.
 
Дії росіянина кваліфікували за ч. 3 ст. 110-2 "Фінансування дій, скоєних з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни кордонів території або державного кордону України" і ч. 2 ст. 110 "Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України" КПК України.
 
Підозрюваного оголошено в розшук. Стосовно нього розпочате спеціальне досудове розслідування, оскільки він постійно перебуває в Росії.
 
Як повідомляли ЗМІ, раніше в СБУ і військовій контррозвідці заявили про затримання в Одесі членів російської резидентурної мережі. Заразом були затримані дев'ять осіб. Вони були громадянами України.

Related

Гаряча новина 214431947070246914

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item