Луценко: У РФ спростовують лист Януковича Путіну

Генеральний прокурор України Юрій Луценко

У Генпрокуратурі Росії повідомили, що заяву Януковича з проханням ввести російські війська в Україну не отримували.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив в Facebook, що надійшов лист від Генпрокуратури Росії, в якому говориться, що ні адміністрація президента РФ, ні Рада Федерації не отримували листи від президента Віктора Януковича, який втік, з проханням ввести російські війська в Україну.

"Пишуть, що ніякий лист не використовувався при прийнятті відповідного рішення урядовими органами РФ", - зазначив Луценко.
Він наголосив, що твердження Генпрокуратури Росії суперечить як виступам постпреда РФ Віталія Чуркіна в ООН, так і відеоінтерв'ю самого Януковича, який підтверджував, що писав лист.
"Що врешті-решт робити з відео зустрічі президента РФ Путіна з пресою в м. Ново-Огарьово. Під час зазначеного інтерв'ю Путін давав відповідь на питання щодо того, що може бути підставою для використання військ РФ на території України, неодноразово наголошував, що у нього є "пряме звернення чинного і легітимного президента України Януковича про використання Збройних сил для захисту життя, свободи і здоров'я громадян України. Надалі в ході інтерв'ю Путін повторно наголосив наявність зазначеного офіційного звернення Януковича", - вказав генпрокурор.
Луценко впевнений, що істину встановить суд і покарає винних.


Нагадаємо, в січні Луценко заявив, що секретаріат ООН надав українській стороні фотокопію заяви Януковича від 1 березня 2014 року із проханням ввести війська Росії на територію України.
Пізніше Янукович заявив, що лист був у відкритому доступі на сторінці ООН вже майже три роки.

Related

Події в Україні 497560147786452159

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item