Російську конкурсантку треба допустити на ЄвробаченняНаше завдання - не лише не піддатися на чергову провокацію росіян, але й скористатися з неї.
Росія оголосила, що на пісенному конкурсі Євробачення в Україні її представлятиме Юлія Самойлова, якій заборонений в'їзд в Україну.
Українська медіаспільнота зреагувала негайно нагадуванням, що Самойлова є порушницею українських законів, відвідувала з концертами окупований Крим.
Відразу після перемоги на минулорічному Євробаченні Джамали мені довелось десь висловитися, що ціною цієї перемоги буде необхідність йти на складний компроміс у питанні участі Росії. Сумнівів, що Росія скористається конкурсом для провокацій не було.
І ось зараз ми постанемо перед дилемою, чи робити виняток для Самойлової, оскільки російським акторам, які оспівують окупацію, в'їзд в Україну заборонено, чи піти на компроміс із власними принципами заради європейського пісенного конкурсу?
Спровокований росіянами скандал навколо нашої відмови допустити в Україну співачку на інвалідному візку завдасть більше шкоди нашій національній безпеці, ніж її участь у Євробаченні
Висловлю власне бачення ситуації. Завдання України - не лише не піддатися на чергову провокацію росіян, але і скористатися з неї. Я би допустив Самойлову в Україну на Євробачення.
По-перше, ми маємо певні зобов'язання перед організаторами і глядачами конкурсу. Ми погодилися на його проведення. Більше того, геніальним виступом Джамали, ми вибороли право на це. Зобов'язання слід виконувати, попри те, вигідно, складно це для тебе чи ні.
Умови конкурсу прописують процедуру відбору та участі кандидатів, і якщо російська виконавиця ці умови виконала, то має бути допущена.
Так, ми маємо суверенне право визначати, кого хочемо чи не хочемо бачити на території своєї держави. І, звичайно, рішення не допустити на Євробачення Самойлову з очевидних причин знайде схвальні відгуки серед багатьох українців.
Але спровокований росіянами скандал навколо нашої відмови допустити в Україну співачку, та ще й "дівчину на інвалідному візку" (Юлія Самойлова має фізичні обмеження), з моєї точки зору, завдасть більше шкоди національній безпеці України, ніж її допуск на нашу територію для участі у конкурсі Євробачення.
То як же не піддатися на провокації і вийти з честю з ситуації?
Я би негайно, вже сьогодні, зробив публічну заяву МЗС України про те, що громадянці РФ Юлії Самойловій заборонено в'їзд в Україну, але це рішення буде тимчасово призупинене з огляду на зобов'язання України перед організаторами конкурсу Євробачення.
Так Юлія Самойлова буде допущена на територію України в якості конкурсантки Євробачення винятково на період проведення самого конкурсу. При в'їзді їй роз'яснять її порушення українського закону, доведуть неприпустимість повторення подібних порушень, попередять про відповідальність. Повідомлять про заборону на в'їзд в Україну (до наступного Євробачення).
Банальний мотив, простенька дівчинка, жахливо-шепелява англійська вимова. Десь такою Росія і є
Думаю, українська громадськість і ЗМІ мали би цілком проігнорувати або бойкотувати перебування Самойлової в Україні.
І ще одне. Подивився я на Самойлову, послухав її пісню. Банальний мотив (буду щиро здивований, якщо не крадений), простенька дівчинка (а з постів в ФБ - то елементарно безграмотна), якась жахливо-шепелява англійська вимова. Десь такою Росія і є. Нічого боятися.

Related

Політика 7974824723077556638

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item