Бойовики захопили в полон українських розвідників


Бойовики ЛНР захопили в полон українських військовослужбовців-розвідників.
Відповідну інформацію підтвердило Командування сил спеціальних операцій Збройних сил України
"10 березня 2017 року представники так званого МГБ самопроголошеної псевдореспубліки, під контролем якої знаходиться частина Луганської області нашої держави, виклали відео з допиту військовослужбовців–розвідників Збройних сил України. На відміну від представників РФ, ми не відмовляємось від своїх хлопців", - йдеться в повідомленні.
Водночас у Командуванні ССО наголосили, що представники спецслужб іншої країни та підконтрольних їй терористичних груп працюють зі своїми бранцями за звичною схемою - фізичні тортури та психологічний тиск, психотропні речовини, зневага до особистості, за допомогою яких бойовики змушують зізнаватись заручників в тих вчинках, до яких вони не мають жодного відношення.
У зв'язку з цим Командування ССО ініціює звернення до міжнародних правозахисних організацій, Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, інших організацій, громадських та державних діячів з проханням забезпечити дотримання людського поводження та якнайшвидшого повернення додому військовослужбовців ЗСУ.
11 лютого, група розвідників Збройних Сил України в зоні АТО на Луганщині не повернулася із завдання.

Related

Гаряча новина 3121167118117287665

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item