Порошенко обговорив з депутатами відстрочку траншу МВФ

Президент України Петро Порошенко

Президент провів зустріч з лідерами парламентських фракцій і груп.

Президент Петро Порошенко обговорив з главами фракцій і груп ситуації, які можуть виникнути в разі неотримання траншу МВФ, а також наслідки торгової блокади Донбасу, повідомляє Українська правда.
"На зустрічі був спікер парламенту, прем'єр-міністр, керівники фракцій. Під час розмови переважно обговорювали налагодження роботи парламенту, пошук точок дотику між парламентом і Кабміном. Ми домовилися, що меморандум МВФ буде оголошений, як тільки він буде підписаний. Також ми проаналізували наслідки блокади", - сказала заступник голови фракції БПП Ірина Луценко.
За її словами, поки тривала зустріч, Гройсман виходив на переговори з МВФ. Також після закінчення розмови з депутатами до переговорів з МВФ приєднався Порошенко.
Луценко зазначила, що розгляд питання про надання траншу Україні поки перенесли на кінець березня.
Крім того, під час зустрічі обговорювалися кандидатури до складу ЦВК, а також домовилися, що питання переформатування складу Рахункової палати Верховна Рада розгляне на засіданні 23 березня.
У свою чергу лідери фракцій на умовах анонімності розповіли, що на зустрічі з главами фракцій президент поводився досить спокійно.
"Якщо чесно, зустріч була, щоб зустрітися. Ми вже все це чули. Але добре, що почали нас запрошувати", - зазначив один із депутатів.
Нагадаємо, призначене на 20 березня засідання МВФ відстрочили, щоб оцінити вплив останніх подій на програму співпраці.

Related

Політика 6453906963969516530

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item