На Чонгарі відкрили вишку для мовлення на Крим

Церемонія відкриття телевежі на Чонгарі

Зараз на півострів транслюють шість українських телерадіокомпаній.

 
Сьогодні в селищі Чонгар Херсонської області відбулася церемонія офіційного відкриття телекомунікаційної вишки для запуску цифрового мовлення українських телерадіокомпаній на територію анексованого Росією Криму.
 
Як повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики, на даний момент на півострів транслюють шість українських телерадіокомпаній.
 
Також у тестовому режимі розпочала роботу радіостанція Крим. Реалії на частоті 105,9 МГц з потужністю передавача 5 кВт. Повноцінно вона запрацює у травні. Зараз з Чонгара вже транслюються передачі Українського радіо на частоті 100,7 МГц, радіо 2Мейдан2 – 101,4 МГц, Херсон FM2 – 107,8 МГц.
 
На сьогодні висота вежі становить 150 м, але в майбутньому після проведення конкурсу на цифрове телебачення буде збільшена до 200 м.
 
Крім того, з 92 м до 110 м у цьому році буде збільшена висота вежі і в Чаплинці.
 
"Також розглядається можливість побудови ще однієї вежі на адмінкордоні із Кримом. Планується, що протягом року кількість радіостанцій, які ведуть мовлення на Крим, буде збільшено вдвічі", – заявив міністр інформаційної політики Юрій Стець.
 
Як повідомляють ЗМЫ, будівництво телевежі на Чонгарі почалося 2 грудня 2016 року. Вже до середини січня її висота перевищувала 100 метрів.

Related

Події в Україні 1114776167691731621

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item