Суд вперше в історії України конфіскував іноземне судно за відвідування окупованого Криму

Також суд конфіскував один з найбільших вантажів вартістю 18,5 млн грн за порушення митних правил
Малинівський суд Одеси 15 березня прийняв рішення конфіскувати торговельне судно Sky Moon (прапор Танзанії) у зв'язку з багаторазовим відвідуванням портів окупованого Криму за порушення митних правил.
Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури південного регіону України.
Також суддя ухвалив конфіскувати в бюджет держави вантаж, який перебував на Sky Moon на момент затримання. Його ринкова вартість становить 18,5 млн грн. Мова йде про контрабанду технічної соди (3 тис. тонн).
Подія також важлива тим, що це перше судове рішення в історії України про конфіскацію морського судна.
У продовження теми судна Sky Moon необхідно зазначити, що до кримінальної відповідальності вже притягнуто і постануть перед українським судом капітан судна, а також один із засновників компанії-вантажовласника - громадянин Молдови.
Наразі вирішується питання про притягнення до відповідальності представника судновласника - громадянина Румунії, який організував вчинення цього злочину.
Крім того, за результатами розслідування військова прокуратура має намір офіційно проінформувати владу Чехії про порушення зареєстрованої на її території юридичної особи в обхід європейських санкцій про заборону торгівлі з тимчасово окупованою територією АР Крим.
Нагадаємо, українські прикордонники 30 листопада 2016 року затримали іноземне судно Sky Moon, яке під прапором Танзанії незаконно заходило в окупований Крим. Це перше судно, стосовно якого прикордонники виявили беззаперечні докази неправомірного перебування у портах АР Крим.

Related

Політика 1531029208662462607

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item