Українці винайшли ліки з антарктичних мікробів


Українські вчені створили ліки від раку з мікроорганізмів, які знайшли поблизу полярної станції "Академік Вернадський" в Антарктиді.
Про це розповідає ТСН.
"Наші біологи створили ліки на основі антарктичних мікроорганізмів, які живуть там в екстремальних умовах і мають екстремальні можливості. І ці ліки допомагають навіть від раку четвертого ступеня", - розказав директор Національного антарктичного центру України Валерій Литвинов.
Ліки випробували на кабанах. Тепер планують провести доклінічні дослідження, які дозволять застосовувати препарати у лікуванні людей.
"Вони на свинях випробували. От свиня опоросилася, і з 20 поросят 3-4 обов'язково помруть. А під впливом цього препарату жоден не помер", - розповів Литвинов.
Ліки назвали "Меловіт". На них вже має ліцензію біологічний інститут Університету ім.Т.Шевченка. Наступні експерименти з ліками на антарктичних мікроорганізмах проведуть на групі людей. Медичні досліди на території станції не проводили впродовж 25 років.
За 20 років на станції "Академік Вернадський" побувало близько 300 полярників. Зараз там знаходиться 20-та експедиція. Бажаючих поїхати туди завжди багато. На одну місце претендують 3-4 людини, розповів директор Національного антарктичного наукового центру Валерій Литвинов.

Related

Здоров'я 1435653971596122473

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item