Російський "Сбербанк" увів нові жорсткіші ліміти на зняття готівки


Російський "Сбербанк" увів нові обмеження на зняття та перерахунку коштів українських клієнтів на території України та за її межами. Ліміти стали ще більш жорсткішими.
У банку зазначили, що такі кроки зумовлені зміщенням графіків інкасації у зв'язку із блокуванням відділення банку активістами.
Нові обмеження для клієнтів "Сбербанку" для юридичних осіб:
Юридичні особи можуть перерахувати на рахунок в інший банк протягом доби не більше 3 млн грн (або еквівалент в іноземній валюті). Добове обмеження для ФОПів, нотаріусів, адвокатів та самозайнятих осіб – не більше 300 тис. грн. Обмеження не стосуються видачі зарплати, бюджетних платежів та для купівлі валюти на міжбанку.
З карткового рахунку протягом доби можна зняти не більше 20 тис. грн, 750 доларів США чи 700 євро залежно від валюти рахунку.
Обмеження для безготівкових розрахунків протягом доби – не більше 30 тис. грн, 1,1 тис. доларів чи 1 тис. євро. Ідеться про карткові перекази, розрахунки в торгово-сервісних мережах, в інтернет-магазинах тощо.
Нові обмеження для клієнтів "Сбербанку" для фізичних осіб:
Клієнт банку може зняти з поточного рахунку через касу не більше 30 тис. грн (еквівалент в інших валютах і/або банківських металах) протягом доби. Безготівкові операції для фізосіб обмежені сумою в 30 тис. грн.
Із карткових рахунків можна здійснити безготівкові операції на суми, не більші за 30 тис. грн, 1,1 тис. доларів чи 1 тис. євро протягом доби. Ідеться про розрахунок у магазинах, салонах, сервісних центрах, купівлю товарів і послуг в Інтернеті тощо.
Зняти з картки в банкоматі клієнт може не більше 20 тис. грн, 750 доларів чи 700 євро на добу.
Виплату (погашення) іменних депозитних (ощадних) сертифікатів для фізосіб можна здійснити лише через поточний рахунок клієнта.
Також змінили ліміти із грошових переказів з карти на карту. Максимальна добова сума – не більше 30 тис. грн з урахуванням комісії.
Інші ліміти залишили без змін: максимальна сума одного переказу (з урахуванням комісії) - 14999 грн, максимальна сума усіх переказів за місяць (з урахуванням комісії) - 149999 грн.

Related

Економіка 2169823387044775990

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item