Неочікувано: Ідею, яка зародилась у Facebook, можуть реалізувати у Львові!

Трамвайні колії у місті пропонують засіяти травою.
Пост від 4 травня 2016 року, який набрав понад 7 тисяч вподобань?
Ідею щодо озеленення трамвайних колій у Львові озвучив під час засідання постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР депутат Роман Іванців.
Він запропонував директору ЛКП “Львівелектротрансу” Михайлу Сидоровичу подумати над ідею щодо озеленення трамвайних колій, як це часто роблять в Європі. На думку депутата, в експериментальному режимі зелену колію можна було б облаштувати на вулиці Личаківській, де незабаром має розпочатися ремонт, пише 032.ua.

Натомість, Михайло Сидорович зазначив, що проект ремонту вулиці Личаківської вже існує, і там не передбачене облаштування зелених газонів на колії, тому в документи треба буде вносити зміни.
“Взагалі, я виступаю за те, щоби відокремлену колію, скажімо, від вулиці Княгині Ольги до перехрестя зробити зеленою. Непогано було б засадити зеленим газоном колію на Личаківській до розвороту. Я особисто це бачив в Празі, в Брно, і це дуже гарно виглядає. Практично колії не видно, а трамвай їде”, – сказав Сидорович.

Автор: Марічка Мишок

Related

Суспільство 5519869055587783076

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item