7 причин стресу у заміжніх жінок


Сім причин стресу, через які страждають заміжні жінки та найчастіше не задоволені своїм шлюбом визначили психологи.
1. Вам доводиться все робити самій
Чоловік жартома називає вас "супержінкою", але навіть супергероям потрібен відпочинок. Чоловіки рідко віддають собі звіт в тому, наскільки важко поєднувати роботу і виховання дітей.
"Якщо жінка намагається бути сумлінним працівником і турботливою мамою, майже завжди виникає конфлікт. Або вона багато працює і обділяє увагою дітей, або займається дитиною, але страждає кар'єра ", - пояснює американський психолог Райан Хоуз, передає The Huffington Post.
2. Вам потрібен час для себе
Це поняття зникає з появою дітей, але не перестає бути необхідним обом батькам.
3. Чоловік не приділяє уваги дітям
У більшості сімей дітьми займається мама. Вона робить з ними уроки, возить на додаткові заняття і до лікаря, піклується про харчування і зовнішній вигляд.
"Подумайте, як полегшити дружині життя. Ви можете ввечері погуляти з дитиною або приготувати обід для сім'ї в неділю. Проявляйте інтерес до того, чим займаються ваші діти", - каже психолог Лорел Стейнберг.
4. У стосунках більше немає романтики
Сімейне життя - не привід забувати про романтику.
"Спогади про те, якими були стосунки з партнером відразу після знайомства, змушують жінку по-новому поглянути на шлюб. Їй починає здаватися, що її використовували", - пояснює Талья Вагнер.
5. Відсутність балансу між життям і роботою
Чоловіки більше цікавляться самою роботою, для жінки це лише необхідна складова для підтримки нормального життя.
"Чоловікам потрібно більше розповідати дружинам не про проекти і начальників, а про те, як робота може вплинути на життя сім'ї", - вважає Райан Хоуз.
6. Ви відчуваєте себе менеджером проектів
Деякі чоловіки навіть не замислюються про те, чому в їхньому домі все так добре влаштовано. Вони сприймають гарячі обіди, чисту підлогу і дітей-відмінників як належне. Однак все це - результат щоденної праці жінки.
"Часто саме завдяки жінці сімейне життя стає єдиним налагодженим механізмом. У її голові маса інформації. Вона знає, де знайти краватку чоловіка, коли час оплачувати рахунки, який костюм зшити на ранок в дитячому садку. Вона віртуозно керує життям сім'ї та на ходу вирішує проблеми чоловіка і дітей. А мріє вона про те, щоб чоловік звільнив її від невеликої частини відповідальності ", - каже Талья Вагнер.
7. Ви перестали спілкуватися
Мова йде не про фрази "Що у нас сьогодні на вечерю?" Або "Ти забереш дитину з гімнастики?". Завдяки сучасним технологіям ми ефективно обмінюємося інформацією, але не спілкуємося по-справжньому.
"Жінки більш товариські і говіркі, повідомлення не допомагають їм, коли необхідна справжня підтримка", - додає Райан Хоуз.
Для збереження близьких стосунків подружжю потрібно кожен день хоча б кілька хвилин проводити наодинці.
Рівноправ'я — запорука міцних стосунків. Такого висновку дійшли американські психологи. Вони провели дослідження, до якого залучили 150 подружніх пар. У результаті психологи відзначили, в родині необхідно, щоб у кожного з подружжя були рівні права.

Related

Цікаво 5207266411306038613

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item