Трамп звинуватив Клінтон у зв'язках з Росією

Дональд Трамп і Гілларі Клінтон

Американський лідер заявив, що Гілларі Клінтон і її прихильники мали зв'язки з РФ, але ніхто не приділив цьому належної уваги.

Президент США Дональд Трамп в інтерв'ю телекомпанії CBS 30 квітня звинуватив свою суперницю по передвиборних перегонах Гілларі Клінтон і її прихильників в зв'язках з Росією, передає РИА Новости.
"Є (колишній глава передвиборного штабу Клінтон Джон Подеста), який, наскільки я розумію, разом з братом має компанію в Росії. Чоловік Гілларі (колишній президент США Білл Клінтон) виступав з промовами в Росії за плату, а сама вона уклала з Росією уранову угоду. Але ніхто навіть не говорить про це", - заявив Трамп.
Американський лідер також задався питанням, "чому Подеста і демократи не дозволили ФБР вивчити свої сервери".
"Вони найняли якусь компанію, і хтось сказав досить погані речі, що їх сервери зламали. Але чому демократи не дозволили ФБР (вивчити сервери)? Вони сказали ФБР: ми не дозволимо вам це зробити. Чому вони так вирішили? І чому ФБР скаржилося щодо цього?" - наголосив Трамп.
Нагадаємо, 6 січня ЦРУ, ФБР і Агентство національної безпеки США опублікували доповідь в якій стверджувалося, що Путін особисто розпорядився вплинути на американські вибори в 2016 році з метою перешкодити обратися Клінтон, віддаючи перевагу Трампу.

Related

Події у світі 510975416085285917

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item