На Харківщині нафтотрейдера, що возить паливо з Росії, підозрюють у фінансуванні тероризму


Харківський суд дозволив доступ до банківської документації "НП-Трейдинг", яка імпортує паливно-мастильні матеріали з Росії.


Як передають ЗМІ, про це йдеться в ухвалі Київського районного суду Харкова від 6 квітня 2017 року.
Суд розглянув клопотання слідчого Управління СБУ в Харківській області про доступ до речей і документів в рамках розслідування провадження за ч. 1 ст. 258-5 та ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (фінансування тероризму; ухилення від сплати податків і зборів).
Слідчий просив надати доступ до документів ПАТ "Альфа-Банк", які становлять банківську таємницю: документів про рухи коштів на певних рахунках, інформацію відносно номерів мобільних телефонів, на які підключена послуга SMS-інформування про рух грошових коштів по вказаному рахунку; інформації стосовно IP- адрес, з яких здійснювався вхід в Web-банкінг тощо.
Згідно матеріалів суду, банківські документи необхідні для проведення розслідування у справі про фінансування тероризму та ухилення від сплати податків. За відомостями слідства, протиправні діяння скоїли посадові особи ТОВ "Нафтопродукт Трейдинг" (Київ, вул. І. Мазепи, 3, офіс 174) та ПП "НП-Трейдинг" (Харківська область, м. Чугуїв, вул. Жаданівського, 7), які займаються імпортом в Україну з Росії паливно-мастильних матеріалів.
"Встановлено, що службові особи пов'язаних структур ТОВ "Нафтопродукт Трейдинг" та ПП "НП Трейдинг", з метою ухилення від сплати податків та мита до державного бюджету України застосовують схему оформлення зовнішньоекономічних імпортних контрактів із контрагентом, зареєстрованим у країнах із пільговим режимом оподаткування (Кіпр, Великобританія), що надає змогу фіктивно занижувати митну вартість імпортованого товару", - йдеться в рішенні.
Грошові кошти, перераховані ПП "НП-Трейдинг" на адресу кіпрської "Wilform System LTD", частково перераховуються в адресу ВАТ "Славнефть" (Ярославль, РФ), а частково використовуються для фінансування незаконних збройних формувань на території тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей України.
Згідно документів, у протиправній схемі вчинення вказаного злочину задіяні інші підприємства, які займаються імпортом нафтопродуктів, у тому числі газу вуглеводного скрапленого для комунально-побутового споживання на територію України з РФ, а саме: "Укрпетролпостач", "Укргазпетролеум", "ВГ Плюс", "Паралель-М ЛТД", "Імпел Ко ЛТД", "Єврогазгруп", "УПК Європлюс", "Пропан Трейд", "Лео Петрол", "Віолана Тек", "Галон Груп" та інші.
Згідно відомостей Головного управління ДФС у Харківській області встановлено, що ПП "НП-Трейдинг" має банківські рахунки в ПАТ "Альфа-Банк".
Суд задовольнив клопотання слідчого та дозволив правоохоронцям доступу до документів про рух коштів ПП "НП-Трейдинг".
Як повідомлялось, внаслідок надзвичайної ситуації, що сталася в Балаклії Харківської області, Україна втратила боєприпасів на 1 млрд. доларів.

Related

Гаряча новина 6382207992598461463

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item