Київ незадоволений складом місії ОБСЄ

На Донбасі 800 спостерігачів ОБСЄ

Українській стороні не подобається, що збільшилося представництво Росії, Білорусі та Сербії.

Україна наполягає на вдосконаленні процедури моніторингу з боку наглядової місії ОБСЄ, зокрема, в питаннях представництва сторін. Про це заявила представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко, передає Укрінформ.

"Українська сторона наполягає на необхідності вдосконалення самої процедури моніторингу. Ненормально і те, як зараз формується ця місія. За останній рік в дев'ять разів зросло в місії представництво Сербії", - сказала Геращенко під час засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО в Києві.

За її словами, при всій повазі до Сербії, українська сторона усвідомлює "певні нюанси".

"У дев'ять разів збільшилося представництво Білорусі, був один представник Білорусі, стало дев'ять. Удвічі збільшилося представництво Російської Федерації: було 20, стало 40", - зазначила Геращенко.

Нагадаємо, наглядова місія ОБСЄ розпочала роботу в Україні в березні 2014 року. Це громадянська місія, її завдання - моніторити ситуацію в країні, а також, зокрема, сприяти діалогу між сторонами конфлікту на Донбасі.

Як повідомляють ЗМІ, на Донбасі збільшили кількість спостерігачів ОБСЄ до 800 осіб. Річний бюджет місії складає 100 млн євро.

Related

Політика 7661325696347433391

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item