Путін особисто втручався у вибори в США – ЗМІ

Президент Росії Володимир Путін

План втручання РФ у вибори президента США розробив інститут адміністрації Путіна, повідомляє Reuters.

Російський інститут стратегічних досліджень (РІСД), контрольований президентом РФ Володимиром Путіним, розробив план із втручання в президентські вибори в США для перемоги Дональда Трампа. Про це повідомляє Reuters з посиланням на трьох діючих і чотирьох колишніх чиновників США.
Джерела посилаються на два конфіденційних документи російського інституту, на підставі яких розвідка США дійшла такого висновку.
Відзначається, що РІСД очолює колишній співробітник російської розвідки, який був призначений Кремлем.
За словами американських чиновників, перший документ рекомендував Кремлю почати пропагандистську кампанію в соціальних мережах і державних ЗМІ (зокрема, на телеканалі RT і в агентстві Sputnik), щоб спонукати американців обрати президента, який займе більш м'яку позицію до Росії, ніж Барак Обама.
У другому документі йшлося про те, що вибори, швидше за все, виграє кандидат від Демократичної партії США Хілларі Клінтон. З цієї причини, говорилося в документі, було б краще, якби Росія припинила пропагувати за Трампа і замість цього активніше впроваджувала новини про фальсифікації на виборах, щоб завдати шкоди репутації Клінтон.
"Путін весь цей час переслідував таку мету (вплинути на результат виборів - ред.), і саме він попросив інститут розробити "дорожню карту", - сказав агентству на правах анонімності колишній співробітник в розвідувальних органах США.
Нагадаємо, в січні розвідка США опублікувала доповідь про хакерські атаки Росії для втручання у вибори президента.

Related

Події у світі 1658859455324479408

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item