Трамп несподівано атакував Південну Корею


Президент США Дональд Трамп заявив, що має намір переглянути умови угоди про вільну торгівлю з Південною Кореєю, а також зажадав від південнокорейської влади оплати за розміщення в країні американських систем протиракетної оборони THAAD ( "Тед"), спрямованих на захист Південної Кореї і Японії від непередбачуваних дій Північної Кореї.
Після подібних коментарів акції південнокорейських компаній почали падати в ціні, так само як і національна валюта - вона. Експерти відзначають, що хоча заяви Дональда Трампа є, швидше за все, лише засобом тиску в ході переговорного процесу, вони впливають на настрої інвесторів в азіатському регіоні, - повідомляють Економічні звістки.
Представники міністерства фінансів Південної Кореї заявили, що адміністрація Білого дому не запитувала ніякої інформації щодо торговельної угоди між країнами, а міністерство оборони Південної Кореї в черговий раз підтвердило свою позицію, що платити за розгортання американських систем ПРО належить самим США. Тим часом почалося поступове переміщення елементів ПРО на заплановані позиції в Південній Кореї, а повний запуск намічений на літо поточного року.
Системи ПРО є для США засобом тиску на Китай в питанні деескалації ситуації в регіоні у зв'язку з підвищеною активністю Північної Кореї в розвитку власних програм ядерного і не-ядерної зброї.

Related

Політика 4191919848551635978

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item