ЗМІ повідомили про новий скандал у відомстві Корчак


Заступник голови Національного агентства із запобігання корупції Руслан Радецький намагався зірвати один з етапів конкурсу на посаду директора Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя, влаштувавши бійку.
Про це пише "Обозреватель" посилаючись на одного з членів конкурсної комісії.
"У НАПКА проходить конкурс на вакантну посаду директора департаменту, який відповідає за перевірку е-декларацій і здійснення спеціальних перевірок. В середу кандидатів запросили для того, щоб вирішити ситуаційні завдання. Це один з етапів конкурсу. У ньому бере участь заступник директора відповідного департаменту. На самому початку конкурсного етапу Радецький увірвався в приміщення і почав виривати заклеєний конверт із завданнями, влаштував бійку, намагався зірвати конкурс. Фактично він лобіює кандидата, який є заступником директора департаменту", - зауважив співрозмовник.
За його словами, Радецький намагався дізнатися суть завдань, щоб в подальшому підготувати відповіді.
"Адже завдання змінили вночі. З боку Радецького це тиск не тільки на конкурсну комісію, але і на кандидатів. Він стояв за спиною одного з учасників, не пояснюючи мотивів своєї поведінки", - підсумував член конкурсної комісії.
Нацагентство з питань запобігання корупції на 30 днів продовжило термін проведення повної перевірки декларацій високопосадовців.

Related

Політика 2116356760745033067

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item