Годується з руки "Газпрому": Волонтери викрили одного з ідеологів "русского мира"


Директор так званого "Інституту країн СНД" Костянтин Затулін з 1996 року веде підривну антиукраїнську, українофобську діяльність, що обходиться російському газовому монополісту приблизно в $2 млн на рік.

Українські волонтери розкрили діяльність одного з головних і найбільш активних ідеологів "русского мира" - депутата Державної думи Костянтина Затуліна з правлячої партії "Єдина Росія". Про це повідомляє InformNapalm.
Основна робота Затуліна полягає в управлінні організацією "Інститут країн СНД", який з 1996 року просуває інтереси Росії на Заході. За даними InformNapalm, недержавна організація живе за рахунок російської державної компанії "Газпром".
"Структура Затуліна надавала "інформаційно-аналітичні послуги". Спектр "послуг" охоплював всі заходи організовані цим Інститутом, написання "аналітичних записок" за зовсім далекими від "Газпрому" темами", - йдеться в повідомленні.
Зокрема, Інститут депутата Держдуми відпрацьовував теми мінських домовленостей, національного питання в Україні, економічні взаємовідносини України і Криму, перспективи розвитку "Л/ДНР" та інші.
Крім того, за гроші "Газпрому" структура Затуліна досліджувала питання "федералізації" України, мовної та релігійної ситуації в Україні, українських біженців в Німеччині і Польщі тощо.
За даними волонтерів, рік існування такого аналітичного антиукраїнського центру обходився "Газпрому" в 126 мільйонів рублів (2 млн доларів на рік).

Частина коштів пішла на існування сайту Інституту "materik.ru", на якому публікувалися аналітичні матеріали. Працівники Інституту брали участь і організовували різні конференції з українського питання і по країнах ШОС. Крім того, "Газпром" фінансував філію "Інституту країн СНД" в Києві - є виявляється і такий.

Related

Гаряча новина 8282487246016760982

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item