До Землі наближається небезпечний астероїд


Повз Землі пролетить відносно великий астероїд 2014 JO25, від планети його будуть відділяти всього 1,8 млн км. Побачити 2014 JO25 можна буде в ніч з 19 на 20 квітня в телескоп. Ймовірність його зіткнення з нашою планетою мала.
Про це повідомляє на офіційний сайт NASA.
Він офіційно вважається "потенційно небезпечним", так як в цю категорію NASA заносить всі небесні тіла, які наближаються до нашої планети на відстань ближче, ніж 19,5 відстаней між Місяцем і нашою планетою.
Астероїд 2014 JO25 був виявлений в 2014 році. На думку астрономів, він навряд чи коли-небудь зіткнеться з Землею. Але абсолютної впевненості в цьому, звичайно, немає — в космосі всяке може трапитися. Цей астероїд, наприклад, регулярно зближується з Венерою і Меркурієм. Хто знає, як вплине тяжіння цих планет на траєкторію його польоту.
Зближення з Землею 19 квітня стане найближчим прольотом астероїда повз планети за останні 400 років, і протягом найближчих 500 років не повториться.

Дослідники визначили хімічний склад атмосфери планети GJ 1132b в сузір'ї Паруса — виявилося, що об'єкт схожий на Землю не тільки розмірами.

Related

Цікаво 887143438489730524

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item