Порошенко підписав оборонний закон


Президент Петро Порошенко підписав закон про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних.
Про це йдеться на сторінці відповідного законопроекту на сайті Верховної Ради.
Державний реєстр буде єдиною автоматизованою інформаційно-телекомунікаційною системою, де зберігатимуть інформацію про всіх військовозобов'язаних (призовників. - ред.).
Реєстр має допомогти веденню військового обліку; плануванню та виконанню заходів мобілізації, призову на строкову військову службу, прийняття на військову службу за контрактом; інформаційному забезпеченню осіб, звільнених з військової служби, які мають право на пенсію, та членів сімей загиблих військовослужбовців відомостями щодо військового обліку.
Реєстр міститиме персональні та службові дані військовозобов'язаних громадян України віком від 17 до 60 років, зокрема, відомості про дату виїзду за межі України та дату повернення на територію України.
Власником усієї інформації виступатиме Міністерство оборони, а розпорядником – Генеральний штаб.
Сюди перенесуть відомості із ЦВК, Держприкордонслужби, Міносвіти, міграційної та фіскальної служб. Також реєстр поповнять даними військовозобов'язаних (призовників. - ред.) із облікових карток та особових справ військкоматів.
З початку російської агресії і бойових дій на Донбасі лави ЗСУ поповнили понад 100 тис. патріотів. Більшість із них нині перебуває в оперативному резерві ЗСУ першої черги.

Related

Політика 3975482335066868272

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item