Ле Пен пообіцяла призупинити всю імміграцію до Франції

Марин Ле Пен

Ле Пен виступає за введення жорсткіших і осмисленіших імміграційних правил.


Кандидат у президенти Франції і лідер правого "Національного фронту" Марин Ле Пен пообіцяла в разі перемоги на виборах повністю заборонити будь-яку імміграцію в країну до тих пір, поки не будуть узгоджені і прийняті нові закони, що регулюють легальну міграцію.
"Я хочу ввести мораторій на всю легальну імміграцію, щоб зупинити цю божевільну, неконтрольовану ситуацію, яка тягне нас донизу", - заявила Ле Пен під час мітингу в Парижі.
 
Після цього, за її словами, планується ввести жорсткіші, виваженіші, гуманніші і більш контрольовані правила щодо імміграції.
 
Ліва французька газета Libération уже назвала виступ Ле Пен однією з найбільш безкомпромісних промов в її передвиборчій кампанії.
 
Згідно з останніми даними соцопитувань, незалежний кандидат Еммануель Макрон і Ле Пен вийдуть до другого туру президентських виборів, який відбудеться 7 травня. Фаворитом другого туру вважається Макрон.
 
За даними опитування на каналі BFMTV, у першому турі він набере 24% голосів, Ле Пен - 23%, а консерватор Фійон Франсуа заручиться підтримкою 19,5% виборців.
 
Раніше члени єврейської громади Парижа висловили побоювання у зв'язку з можливим обранням президентом Ле Пен.

Related

Події у світі 967045983439395733

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item