Україні потрібно п'ять ключових реформ - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

Глава Кабміну заявив, що для забезпечення стабільного економічного зростання потрібно провести п'ять головних реформ в 2017 році.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що для зміни ситуації в країні необхідно провести п'ять ключових реформ у 2017 році, передає прес-служба Кабміну.

"У нашій країні в цьому році треба зробити п'ять реформ. Як тільки ми їх зробимо. Ви відразу відчуєте з наступного 2018 року, цілком нормальну позитивну ситуацію, буде впевненість, стабільність і економічне зростання", - зазначив Гройсман.
На думку прем'єр-міністра, стабільне зростання і впевненість для громадян у завтрашньому дні забезпечить публічний продаж неефективного державного майна, пенсійна реформа, реформа системи охорони здоров'я, реформа освіти і створення якісного потужного фермерського класу за рахунок можливості володіти землею саме тим сільгоспвиробникам, які є невеликими фермерськими господарствами.
"Наш уряд знає, як це зробити і нам потрібна підтримка українського парламенту", - наголосив глава уряду.

Раніше Гройсман заявив, що кредитна підтримка Євросоюзу і МВФ є тимчасовою і Україна   повинна навчитися виробляти ресурси всередині країни.

Related

Політика 1413589043410200831

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item