Скандал у «Медиці»: польські прикордонники побили українську сім’ю – соцмережі (ВІДЕО)


У п’ятницю, 14 квітня, на польському переході «Медика» стався інцидент за участю українців та польських прикордонників.

Про це повідомляють одразу у кількох спільнотах, у тому числі «Варта 1» і «Мостиський контрабандист».
Зокрема, очевидці описують інцидент так: «Люди відстояли близько 8 годин в черзі, рухаючись в сторону України. Після чергового запуску батько побіг поруч в супермаркет «Бєдронка». А у цей час поляки почали запускати машини. Син водія на вигляд 16-18 років сидів на пасажирському сидінні і чекав на повернення батька. До нього підійшли польські прикордонники, які наказали пересісти за кермо і без батька їхати в сторону України.
Після відмови вони відкрили автомобіль і почали витягати силоміць хлопця, поваливши його на дорогу, пробували надіти йому наручники, при тому навмисно намагалися зламати йому руку, що обурило навколо усіх людей. Батько, який повертався з супермаркету, як кожен нормальний чоловік, повідштовхував від сина прикордонників, захищаючи його.
У сутичці постраждала старша жінка, яка їхала з ними і намагалась захистити хлопця. На захист сім’ї прийшли десятки людей з черги, які не дали закувати сім’ю, але прикордонник гарантував арешт при в’їзді на кордон. Люди пробували викликати поліцію, але та чуючи, що інцидент з прикордонниками, відмовлялися від виїзду. Коли з стоянки поляки почали дзвонити і українці з грецьким і німецьким громадянством, тільки тоді відреагували. Люди просили для старшої жінки, яка постраждала, викликати медичну допомогу, у чому прикордонники відмовили і почали інтенсивний запуск машин в сторону кордону, щоб позбутися свідків».
Водночас офіційно поки інцидент не коментують ні українські, ні польські служби.
Leopolis.news

Related

Гаряча новина 1140187291205492454

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item