"Війна закінчиться, коли Кремль зазнає непоправних втрат" - дипломат


Мінський формат себе вичерпав, але Україна багато втратить, якщо відмовиться від нього.
Таку думку в інтерв'ю виданню "Апостроф" висловив 63-річний Стівен Пайфер, американський дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні в 1998-2000 роках, експерт з країн колишнього Радянського Союзу.
"Мінські угоди не були реалізовані. Обидві сторони несуть певну відповідальність, але більша частина відповідальності, на мій погляд, на росіянах і сепаратистах.Поки Україна не знайде щось краще "Мінська" то повинна зберігати його. Навіть якщо він, ймовірно, не буде працювати", - сказав дипломат.
Стівен Пайфер підкреслив, що недієздатність мінських переговорів була очевидною вже давно. Виконанню дипломатичних домовленостей шкодить російська підгрупа, яка не хоче, аби "Мінськ" діяв ефективно. Україна не має першою говорити про неспроможність перемовин і відмовлятися від них. Бо це означатиме скасування санкцій проти Росії. Дипломат вважає, що вихід України з групи переговорників зробить ситуацію на Донбасі не цікавою для Німеччини. А це - втрата важливого союзника.
ООН нічим не може допомогти вирішити конфлікт. Як тільки Рада Безпеки втрутиться в переговори, Росія скористається своїм правом вето. Конфлікт згасне лише тоді, коли Кремль понесе непоправні втрати через санкції у політиці та економіці. Саме санкції не дали Путіну напасти на Маріуполь. Завдання для Заходу - підтримати Україну, зберігаючи тиск на Росію.
Раніше дипломат заявив, що США повинні втрутитися у Мінські перемовини тільки тоді, коли зможуть щось реально змінити.

Related

Події в Україні 887796980087247882

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item