Все тече і гниє: блогер показав шокуючі кадри російських нетрів


Мережу шокували кадри жахливих комунальних умов у багатоквартирних будинках у Іжевську в Росії.
Фото з аварійних радянських трущоб на Воткінскому шосе опублікував російський блогер Ілля Варламов.

"Це не якесь глухе село. Іжевськ - це великий промисловий центр. Це місто, де знаходиться Концерн "Калашников", що постачає зброєю півсвіту. Місто, де роблять верстати, збирають автомобілі. А десь поруч з цими заводами люди бояться зайти до себе додому, тому що стіна цього будинку може впасти. Я не знаю, чи в курсі Путін, як живуть прості люди".
"Тут, в 11 квадратних метрах, вже 5 років мешкає мати-одиначка Маша і її троє дітей. Цієї зими в квартирі у Маші відійшла стіна. Налякані жителі викликали МНС, але ті нічого надприродного не виявили. Через затоплений підвал відсирів гіпсокартон, і міжкімнатна перегородка відійшла. Комісія оглянула все і поїхала: сказали, - "ваша особиста власність - ремонтуйте самі". Йти Маші нікуди, іншого житла немає, іпотеку одинокій матері з трьома дітьми ніхто не дасть".
"У будинку, де не закриваються двері під'їздів, барахлить електропроводка, де затоплено підвал, місцями просто немає шиферу на даху, керуюча компанія поставила модні світильники з датчиками руху і поміняла в під'їзді вікна на пластикові. Але хворий все одно продовжує повільно вмирати".
"Скрізь ємності для збору води. У кімнатах - цвіль. Все тече і гниє. З відсирілих стін коридору бульбашками злазить штукатурка. Повзуть тріщини. Не дивно, що діти в такому будинку постійно хворіють. Сміття часто не вивозять тижнями. Влітку його розносить вітром і заносить в дитячий сад поруч з гуртожитками. Зате на дверях висять привітання від районних депутатів".
"Мешканці кажуть, що робити ремонт марно: все облазить і покривається пліснявою. Крім того, багато кімнат знімають квартиранти, яким немає ніякого діла до загального майна", - написав Ілля Варламов.
В одному з гуртожитків російського міста Сєров утворився двометровий крижаний сталагміт з фекалій.
"Це лід разом із сечею. Ось, ми вже ганчірку постелили, я вчора "воду" вичерпувала. Цвіль в коридорі від вологості, і на кухні така ж біда. Ми дітей зайвий раз в коридор не випускаємо, боїмося, що стеля від вологості впаде.", - розповіла жителька будинку Любов Келлер.

Related

Суспільство 5802358196816037347

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item