Порошенко зустрівся з бізнес-елітою Британії

Петро Порошенко на зустрічі з представниками ділових кіл Великобританії

Глава держави запросив британський бізнес інвестувати в Україну.

Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту до Великої Британії провів зустріч з провідними представниками ділових кіл країни, передає прес-служба глави держави.
Порошенко розповів про впровадження реформ в Україні протягом останніх трьох років і основні результати, яких вдалося досягти на сьогоднішній день. Він також повідомив про запуск з початку квітня 2017 року електронного відкритого реєстру відшкодування ПДВ.
Глава держави зазначив, що Великобританія стала одним з найбільших іноземних інвесторів в країні і запросив британський бізнес інвестувати в Україну.
Він підкреслив успішну співпрацю українського підприємства Антонов і британської компанії Dowty Propellers при створенні транспортного літака Ан-132D.
Президент також привітав інтерес британських компаній в Україні, зокрема, міжнародної компанії Unilever, яка відкрила чайну фабрику в Київській області, і міжнародної компанії Hutchison Ports, яка планує в короткостроковій перспективі вийти на ринок вітчизняних морських контейнерних перевезень.
Нагадаємо, 18-19 квітня Порошенко перебуває з офіційним візитом у Великій Британії на запрошення британського прем'єр-міністра Терези Мей.

Related

Події у світі 3266572530446406258

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item