Путін готується піти по всіх напрямках - Турчинов


Росія продовжує готуватися до повномасштабної війни, накопичуючи війська з боку Донбасу і Криму.
Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов у Києво-Могилянській академії.
"Крим окупований, на Донбасі кожен день вмирають наші військові. Ворог вперто намагається дестабілізувати ситуацію всередині нашої держави.
Треба тверезо давати собі звіт - Росія не хоче миру. Сприймає сильну, європейську, демократичну Україну як пряму загрозу виживання путінського режиму.
Кремль продовжує готуватись до повномасштабної війни, яка загрожує не тільки Україні, а й іншим державам Центральної і Східної Європи - остаточною втратою незалежності країни, які нині перебувають у кремлівській орбіті.
Указом Путіна з 1 липня збільшена чисельність російських збройних сил — майже 1,9 млн осіб. Розширили набір до окремих військових навчальних закладів РФ, курсантів яких залучають до ведення бойових дій у Донецькій і Луганській областях.
Вздовж державного кордону України розгорнули наземне угруповання РФ до 50 тис. військових, не рахуючи бойовиків 1-го і 2-го армійських корпусів на тимчасово окупованій території Донбасу.
Російське командування підтримує у постійній готовності підрозділи угруповання "Північ" у Криму. На півострові розмістили наступальне озброєння - ракети, які можуть становити ядерні бойові частини.
Вздовж кордонів з Україною розгортаються три нові дивізії, які є з'єднаннями трьох армій - 1-ї гвардійської танкової, 20-ї і 8-ї загальновійськових. Таке потужне військове угруповання має наступальний характер... Російські підрозділи протягом 2-3 год. спроможні вторгнутись на території нашої держави", - сказав Турчинов.
Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі.

Related

Політика 6206247196709723904

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item