ЗМІ: Росія відправила війська на кордон з КНДР

Президент РФ Володимир Путін

У зв'язку з загрозою удару США по Північній Кореї, Путін направив військову техніку на кордон з КНДР.

Президент Росії Володимир Путін послав війська на кордон Росії з Північною Кореєю після того, як з'явилися побоювання, що США будуть атакувати КНДР, пише DailyMail.
Зазначається, що удар США може викликати потік біженців. У зв'язку з цим російські танки та інша військова техніка відправляються на кордон з північно-корейською державою.
Видання опублікувало відео, на якому місцеві жителі помітили поїзди з військовою технікою, що рухаються в напрямку Приморського краю через Хабаровськ. Туди ж переміщаються військові вертольоти.
Раніше Китай теж направив на південний кордон 150 тисяч солдат, щоб впоратися при необхідності з потоком біженців.
Російський військовий представник Олександр Гордєєв відмовився повідомити точні причини переміщення військ і обладнання. Однак джерела видання зазначають, що такі рухи пов'язані з корейською кризою.
Нагадаємо, недалеко від КНДР розміщений морський порт Владивосток, де Росія володіє величезними військовими ресурсами. Якщо США вдарить ракетами по ядерних об'єктах КНДР, радіоактивна хмара досягне Владивостока протягом двох годин.
Раніше в КНДР звинуватила США в створенні небезпечних умов, через які в будь-якиймомент може спалахнути термоядерна війна.

Related

Гаряча новина 8754139808608089535

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item