"Відверта провокація": МЗС України відреагувало на зруйнування пам’ятника бійцям УПА у Польщі

МЗС України назвало провокацією зруйнування пам’ятника бійцям УПА у Польщі
Міністерство закордонних справ України висловило обурення зруйнуванням українського пам'ятника в селі Грушовичі поблизу Перемишля в Польщі.
Відповідна заява опублікована на сайті українського МЗС.
"Це відверта провокація в переддень вшанування 70-х роковин злочинної акції Вісла - очевидно з метою відвернення уваги від цієї сумнозвісної дати", - йдеться в повідомленні.
Також зазначається, що українська сторона має намір звернутися до Польщі за офіційними роз'ясненнями і узгодити подальші кроки стосовно легалізації усіх місць поховань як на території Польщі, так і польських в Україні з метою забезпечення їм належної опіки на державному рівні відповідно до двосторонньої угоди про збереження місць пам'яті з 1994 р.
"Вже домовлено про проведення найближчими днями у Варшаві двосторонніх консультацій за участю керівництва  Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій, яка відповідальна за реалізацію вищезгаданої угоди", - наголосили в МЗС України.
Раніше повідомлялося, що активісти та представники польських націоналістичних організацій розібрали надгробний пам'ятник воїнам УПА на кладовищі села Грушовичи поблизу Перемишля.

Related

Суспільство 2895663345854533261

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item