Інтерпол відмовив Росії у розшуку Яценюка за "вбивства" в Чечні - Аваков


Клопотання Російської Федерації в Інтерпол про арешт Арсенія Яценюка є повним абсурдом і спробою політично вмотивованого переслідування.
Про це на сторінці в Facebook написав Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.
"Із задоволенням і повагою констатую, що Інтерпол - як адекватна і солідна міжнародна правова організація - відповідно до свого протоколу взяла до уваги моє звернення і відмовила в безглуздому клопотанні РФ", - написав міністр.
"Сподіваюся, що цей казус протверезить тих маргіналів, які обпилися води "Єсентуки"! З іншого боку, впевнений, що складений фантазерами з російського Слідчого комітету інформаційний привід ще раз приверне увагу міжнародної громадськості до факту незаконного арешту і застосування тортур в російських в'язницях до Микола Карпюка та Станіслава Клиха!" - додав він.
Аваков також нагадав "фабулу справи":
"Російські судово-правоохоронні органи нібито видали ордер на арешт Арсенія Яценюка у зв'язку з висунутими звинуваченнями в (цитую): "участі в озброєній банді", "умисне вбивство двох або більше людей, скоєного за попередньою змовою групою осіб" і "замах на умисне вбивство двох або більше людей, вчинене за попередньою змовою групи осіб".
Запит РФ в Інтерпол базується на ордері на арешт Яценюка, нібито виданим міським судом міста Єсентуки Ставропольського краю 3 березня 2017 року. Російські слідчі, як випливає з документу, підозрюють пана Яценюка в тому, що він (увага!) вогнем з автомата Калашникова вбив 30 і поранив 13 російських військовослужбовців під час бойових дій в Грозному, Чеченської республіки.
Дані події, нібито, мали місце під час участі Арсенія Яценюка в "збройній банді "Мрія", в складі якої він "брав участь в атаках на російських військовослужбовців" у Президентському дворі, на площі Мінутка і на залізничній станції "Грозний" з 31 грудня 1994 по 2 січня 1995 року.
За три дні Арсенію пред'являють 30 убитих і 13 поранених!"

Related

Політика 3739882665960919552

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item