Горіти вам у пеклі: актор з Москви нарікнув на росіян через Україну

Оскар Кучера

Актор Оскар Кучера нахваляє українського глядача.

 
Російську акторку і гумористку Олену Воробей не пустили в Україну через те, що вона виступала в Криму. Утім, спектакль під назвою "Джек-пот із доставкою додому" все-таки відбувся в Києві. Про це повідомив актор Оскар Кучера, якому дуже сподобалися українські глядачі.
 
За його словами, члени трупи вирішили грати без Воробей, нібито відіграючи сцену з нею, але без неї.
 
"Вчора в Києві ми, незважаючи на брак сну, по-справжньому отримали задоволення! І я в захваті від українського глядача, який втомився від усієї цієї політичної бодяги і допоміг нам своєю підтримкою звершити прекрасну роботу!" - написав Кучера на своїй сторінці у Facebook.
 
Він також нарікнув на росіян через Україну.
 
"А всім, хто пише негідне про те, що не треба туди їздити, говорить нам, навіщо ви туди попхалися, за скельцем ви там потрібні, я скажу таке: мені вас шкода... як шкода немічних... Утім, лікувати вас мені точно не хочеться. Горіть у своєму пеклі самі", - резюмував Кучера.
 
 
Як повідомляють ЗМІ, українські прикордонники заборонили Олені Воробей в'їзд на три роки через її виступ в анексованому Криму.
 
Що стосується вистави за участю російських акторів у Києві, то, за словами очевидців, там була цілковита імпровізація, у результаті чого глядачі почали залишати театральну залу ще під час першої дії.

Related

Суспільство 1057585078526031922

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item